Γνωρίστε μας

Η Ομάδα μας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρόδου

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
2. ΑΙΒΑΖΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΣΕΡΓΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΡΦΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5. ΑΤΤΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ
6. ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΗΛΙΑ
7. ΓΚΑΣΙΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
8. ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΛΟΡΕΝΖΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΑΣΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΦΤΑΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
14. ΚΕΛΕΣ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΚΡΗ του ΣΕΦΚΕΤ
15. ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
16. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΓΗΣ ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
17. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
18. ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΜΠΑΖΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΜΠΑΛΗ ΖΩΟΠΗΓΗ του ΜΙΧΑΗΛ
22. ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
24. ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25. ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ (ΑΛΜΠΕΡΤ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
27. ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΣΟΦΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
29. ΤΟΥΜΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
31. ΦΤΑΚΛΑ ΖΩΟΠΗΓΗ (ΖΩΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
32. ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
34. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ
35. ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΥΡΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Ισιδώρου

1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ
7. ΣΑΡΔΕΛΛΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Απολακκιάς

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΝΑΚΚΑ – ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΞΟΥΛΕΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ
8. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΑΛΕΞΙΑ (ΚΑΜΠΟΥΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Απόλλωνα

1. ΙΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΥΡΙΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΣΩΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρχαγγέλου

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2. ΓΙΑΝΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΠΙΤΑΝΟΣ ΝΤΙΕΓΚΟ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5. ΚΟΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
9. ΠΕΤΡΑΛΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΠΟΛΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΠΟΜΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
13. ΣΑΡΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρχιπόλεως

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΙΛΗΜΩΝ
4. ΣΦΗΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΦΗΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασκληπιείου

1. ΓΕΩΡΓΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
3. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΑ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
6. ΣΑΛΑΜΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ
7. ΤΡΕΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΡΕΚΟ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΣΙΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αφάντου

1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΖΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΛΟΠΕΖ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΛΑΜΠΟΝΙΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΑΛΩΝΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
11. ΠΕΛΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΧΑΡΤΕΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βατίου

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΙΑΝΤΣΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΝΙΚΗ (ΘΕΩΝΗ) του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΑΝΩΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΙΧΕΛΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γενναδίου

1. ΑΚΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΛΕΥΤΕΡΗ
3. ΚΩΣΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΑΚΡΥΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
5. ΜΑΝΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΣΚΕΥΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
7. ΣΟΚΟΡΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΨΑΓΡΕΛΛΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαματριάς

1. ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΠΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΑΡΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
5. ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΡΓΥΡΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΦΡΟΥΜΗ ΑΝΝΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
8. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διμυλιάς

1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΩΣΤΑ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΠΑΚΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΤΟΜΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Έμπωνα

1. ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΖΗΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΜΠΑΡΚΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
5. ΣΚΟΝΤΡΑΝΗ ΜΙΓΚΕΝΑ του ΣΩΤΗΡ
6. ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
8. ΧΡΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θεολόγου

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΑΡΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΣ
7. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΣΤΑΥΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ιαλυσού

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΙΑΡΙΜΑΓΑ ΝΤΕΝΙΖ του ΜΕΧΜΕΤ
4. ΖΑΜΑΝΤΑΚΗ ΤΑΛΙΕ του ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ
5. ΚΑΚΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
6. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΚΑΛΟΨΥΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ
8. ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΚΑΡΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
10. ΚΑΤΣΙΑΡΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΠΙΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ
12. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
13. ΚΟΥΦΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
15. ΜΙΧΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
16. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΡΜΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
17. ΜΩΡΑΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
18. ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΑΝΑΣΗ
20. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ ΜΙΧΑΗΛ
21. ΠΕΤΡΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ
22. ΠΕΧΙΒΕ ΔΕΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23. ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΣΑΧΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
25. ΤΣΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΘΟΔΩΡΗ
26. ΧΑΝΔΑΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
27. ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΝΕΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΣΜΑ
28. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαβαρδών

1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΔΑΡΖΕΝΤΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
4. ΚΑΤΣΑΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ
6. ΞΑΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΚΛΑΒΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλάθου

1. ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΕΛΛΗΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΑΝΥΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΣΩΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΣΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7. ΧΑΛΙΛΙ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΑΝΤΩΝ
8. ΨΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλυθιών

1. ΓΡΗΓΟΡΑ – ΦΛΕΒΑΡΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΗΛΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΖΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΙΟΤΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΟΥΦΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ
8. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ
9. ΜΑΝΙΑ ΒΑΓΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΤΑΧΡΑΜΑΝΗ ΣΕΒΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΤΣΙΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κατταβιάς

1. ΒΑΖΑΝΕΛΛΗ ΑΓΛΑΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΓΕΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΜΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΟΥΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΦΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
6. ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΠΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΡΙΖΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κοσκινού

1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΡΑΚΑΚΗ ΓΙΟΥΡΤ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΗ
3. ΔΡΑΚΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΛΛΟΥΡΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ
8. ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
9. ΠΑΡΑΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΛΟΥΚΑ
10. ΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
12. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρεμαστής

1. ΖΕΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΜΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΠΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ
5. ΠΑΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8. ΠΟΔΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΣΜΑΡΑΓΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
10. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
12. ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
13. ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΠΡΙ) του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρητηνίας

1. ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΣΥΛΒΗ) του ΣΤΕΡΓΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΟΤΖΙΟΝΙ ΕΝΙΑΝΤΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛ
5. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΜΑΜΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαέρμων

1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ
3. ΚΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΑΒΒΑ
6. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
7. ΠΟΝΗΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΣΑΒΒΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λάρδου

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΑΒΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΦΛΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΚΟΥΚΟΥΒΑΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΜΟΣΚΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λίνδου

1. ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΚΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΛΟΥΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΜΕΛΕΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΣΑΚΩΓΙΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαλώνος

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΝΤΟΛΓΚΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΑΛΑΝΟΣ) του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
6. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΣΚΟΡΔΑ ΚΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΣΤΡΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαριτσών

1. ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΡΟΜΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΛΟΛΑΚΗ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6. ΜΠΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΜΠΙΛΙΑΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μασάρων

1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΙΩΡΓΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΜΠΑΣΤΑΝΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ
5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ
7. ΦΩΤΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραδεισίου

1. ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΛΑΔΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΜΕΣΤΟΥΣΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΣΟΡΩΝΙΑΤΗΣ ΛΟΙΖΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΣΤΕΡΓΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ
10. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΦΩΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΧΑΣΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
13. ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΖΑΦΕΙΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παστίδας

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
3. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΪΚ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΜΟΣΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
8. ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΡΑΜΦΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
11. ΣΠΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
12. ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πυλώνος

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΡΑΦΑΗΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΚΟΥΡΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΜΙΓΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΦΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαλάκου

1. ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΖΟΥΓΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΨΟΥΛΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σορωνής

1. ΑΝΤΩΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φανών

1. ΓΚΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΡΑΤΟΥ
3. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΑΝΝΑ του ΡΟΥΒΗΜ
4. ΚΟΜΙΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΛΑΠΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΜΑΡΙΕΤΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΜΑΡΙΤΣΕΝΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
8. ΤΣΕΛΕΠΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ψίνθου

1. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΠΡΟΚΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΛΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αρνίθας

1. ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑ ΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2. ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Ιστρίου

1. ΜΙΚΚΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λαχανιάς

1. ΖΕΡΒΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2. ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μεσαναγρού

1. ΓΙΩΡΓΑΣ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΙΧΑΗΛ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μονολίθου

1. ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατανίων

1. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3. ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφια πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Προφύλιας

1. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ

Υποψήφιος πρόεδρος δημοτικής κοινότητας Σιανών

1. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

Αντώνης Καμπουράκης © 2024. Με επιφύλαξη κάθε δικαιώματος.